Рус Укр Eng
Категории Информация
Информация о карантине в Киеве и Украине
Кассы Одесса
02 апреля 2020

Бычки в томате

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 180 - 340 грн

Бейт Гранд (Еврейский культурный центр)
г. Одесса, ул. Нежинская, 77/79

О событии

Спектакль, з самого початку приречений на успіх, для сучасних одеситів став своєрідним екскурсом у минуле, де відкривається дивовижний і ні з чим не порівнянний світ одеських двориків.

…Майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з білизною, що сушиться, столиком для доміно і вечірніх чаювань, типові мешканці старої Одеси на чолі з Розою-Молдаванкою переносять глядачів в далекі 20-е роки минулого століття. Звідси, за задумом авторів вистави, починалася епоха одеських дворових пісень, улюблених не тільки жителями Південної Пальміри, але і всього Радянського Союзу: Салонное танго», «Шаг вперед и два назад», «Бублички», «Жора, подержи мой макинтош», «Алеша жарил на баяне», «С одесского кичмана…», «Стаканчики граненые». Актори театру не просто співають під акомпанемент живих інструментів, але і розігрують під кожну пісню міні-спектакль зі сценками з життя одеського дворика, колоритними містечковими діалогами, надзвичайною емоційністю, гумором, танцями, бійками і дружніми посиденьками.

Ну і, природно, незрівнянні одеські бички — традиційна закуска під час дворових посиденьок, які, на жаль, сьогодні можна побачити лише на сцені «Театру на Ніжинській».

Предварительный заказ