Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Вона його любила
17 березня 2021

Вона його любила

Ціна: 150 грн

Одеський український театр
м. Одеса, вул. Пастера, 15
Купити квиток

Квитки на "Вона його любила"

Тривалість події — 120 хвилин.
17 бер., середа

Про подію

Кожен любить, як вміє! Вона його любила! Вона - Таня. Він - Сергій. Вона - його учениця. Дика, пристрасна, справжня.

Ні, це - не "Лоліта", і не шукайте тут аналогій. "Вона його любила" - гостріше, жорсткіше і смішніше ! Де все відбувається ? Тут. В Одесі, в Україні, на Землі - поруч з вами.

Тут є Славік - мажор у якого не вистачає адреналіну в житті. Є мама Сергія , яка тільки і мріє оженити сина! Є французький бульдог - Джон Сноу! А батько Тані не може жити без алкоголю і чекає на Костю, якого от от випустять із в'язниці... Ні, ні , це не "чєрнуха", як може здатися.

Це "висока історія" непростих стосунків. Головне - не бути ханжою. Герої діють швидко, говорять прямо, мріють пристрасно.

А! Є ще Костя. Костя любить Таню. А вона. А вона його любила. Але своєю любов'ю. Кожен любить як вміє... Це історія про шалені почуття, про безглузде парі , яке призводить до майже античної трагедії, історія про нас, про вас..... А ще буде смішно, дуже....

Кажуть, всі пісні про любов. Ця пісня - точно. Неперевершені актори Одеського українського театру та київський режисер Стас Жирков будуть говорити з вами сучасною мовою. Головне - встигнути придбати квитки, адже грають у форматі "Глядач на сцені".

Попереднє замовлення