Категорії Інформація
Каси Додати подію
04 квітня 2023

Юрій Великий «Душевно, по-домашньому»

Ціна: 320-1080 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
Купити квиток
320-1080 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Юрій Великий «Душевно, по-домашньому»"

Тривалість події — 120 хвилин.
04 квіт., вівторок

Про подію

Юрій Великий в Одесі! 

4 квітня 2023 року в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбудеться концерт Юрія Великого “Душевно, по-домашньому”. 

Назва концерту має символічне та одночасно саркастичне значення. Знаний пародист, гуморист, колишній учасник Кварталу-95 Юрій Великий апелює до фрази росіянки, яка втікала з Криму після перших ударів ЗСУ по військових базах РФ. Ця фраза стала мемом, а сльози окупантки - хоч і невеличкою, але відплатою.  

Вміння артиста помічати дрібниці, здатність передавати нюанси робить Юрія Великого чудовим пародистом. Його з легкістью вдається зображати як Путіна, так і Лукашенко, як російських пропагандистів, так і звичайних “ватоголових”. 

Концерт “Душевно, по-домашньому” 

Наш ворог страшний, але також він жалюгідний. Саме про це нагадує мільйонам українців Юрій Великий. Зустрічайте його найкращі пародії у своєму місті. 

Щоб потрапити на концерт Юрія Великого “Душевно, по-домашньому” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Одеси шукайте у нас на сайті. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код