Категорії Інформація
Каси Додати подію
Шоу-спектакль Minecraft проти Brawl Stars
07 січня 2023

Шоу-спектакль Minecraft проти Brawl Stars

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»
Ціна: 100-300 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

Шоу-вистава "Minecraft проти Brawl Stars" в Одесі

На сцені Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного 7 січня відбудеться, мабуть, найбільш незвичайна вистава під назвою "Minecraft проти Brawl Stars". Такого ви ще точно не бачили!

Не знаєте що таке Minecraft і Brawl Stars? Тоді запитайте своїх дітей і чи хотіли б вони потрапити на таке шоу. Запевняємо, що ця вистава точно зацікавить ваших маленьких геймерів.

До речі, шоу-вистава "Minecraft проти Brawl Stars" - це чудовий подарунок для дітлахів, які люблять грати в подібні ігри. Тож купуйте квиток на виставу та подаруйте малечі гарний настрій без гаджетів.

Потрібно більше заходів для дітей? Зазирніть в афішу.

Сучасна вистава для сучасної родини

Що являє собою "Minecraft проти Brawl Stars"? Це шоу-вистава, яка є єдиною у своєму роді, яка ще ніде не показувалася. Ба більше, вистава передбачає інтерактиви, що дасть змогу глядачам стати частиною шоу.

Отже, приготуйтеся вирушити у світ ігор і познайомитися з головними героями Minecraft і Brawl Stars, а також до справжніх мандрівок у часі. Вражаюче, але це ще не все: гонитва за яйцем дракона, пошук сили, боротьба за мир і дружбу... Що ще приготували для вас організатори шоу? 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код