Категорії Інформація
Каси Додати подію
02 квітня 2023

Севільський цирульник

Ціна: 100-500 грн

Національний академічний театр опери та балету
м. Одеса, пр. Чайковського, 1
Купити квиток
100-500 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Севільський цирульник"

Тривалість події — 180 хвилин.
02 квіт., неділя

Про подію

"Севільський цирульник" в Одесі!

У Національному академічному театрі опери та балету пройде постановка опери "Севільський цирульник" в Одесі. Знаменита опера-буф італійського композитора Дж. Россіні за п'єсою французького драматурга П'єра Бомарше вже понад два століття залишається в чинному арсеналі світового оперного мистецтва. Це свідчить  як про позачасову актуальність комедійного твору, так і про незмінну затребуваність світового шедевра у масового глядача. 

Опера Россіні в двох діях

Дія опери відбувається в XVIII столітті в Севільї. Все розгортається навколо двох закоханих героїв. Юна сирота Розіна живе під постійним тиском свого опікуна Бартоло, який будує плани щодо заволодіння спадщиною дівчати. Молодий граф Альмавіва вже підкорив серце красуні, але приховує своє походження. Їх зустрічам заважає охочий  одружитися з  Розіною опікун. Але в хід подій втручається випадковий спритний персонаж, цирульник Фігаро, який має всі шанси допомогти закоханим.

Щоб потрапити на комедійну оперу "Севільський цирульник", купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ще більше чудових вистав в афіші Одеси на нашому сайті.

 Яку класичну оперу подивитися в Одесі? "Севільського цирульника" Дж. Россіні!

  1. Інтригуючий сюжет
  2. Яскраві персонажі
  3. Талановиті актори
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код