Рус Укр Eng
Категорії Інформація
14 грудня 2019

Rock MOZART Le Concert (Рок опера Моцарт)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 900 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

Rock MOZART Le Concert в Одесі!

14 грудня 2019 року у Театрі музичної комедії відбудеться всесвітньо відома рок-опера Rock MOZART Le Concert! Це зараз Моцарт класичний композитор, а за життя його вважали бунтівником та хуліганом у музиці. Саме тому Моцарта можна вважати першим рок-музикантом в історії людства. І його життя, повне шалених злетів та карколомних падінь, було не менш яскравим, аніж його творчість.

Рок-опера Моцарт

На вас чекають справжній драйв, емоції та понад 100 артистів на сцені. Симфонічний оркестр, світлове шоу, сучасні декорації справляють не менше враження, аніж драматична доля музичного генія. Ви маєте це побачити, почути і переконатися - таке шоу не можна забути.

Rock MOZART Le Concert - перший мюзикл, який було знято у форматі 3D. Всього у світі D. Всього у світі було продано більш як 800 мільйонів копій запису і цей диск отримав “діамантовий” статус, що підтверджується тисячами схвальних відгуків глядачів. Але краще побачити це шоу наживо.

Щоб потрапити на рок-оперу Rock MOZART Le Concert в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ніколи ще класика не була такою роковою! Ціна квитків від 900 до 1450 гривень. Ще більше неймовірних концертів шукайте в афіші на нашомусайті.

Попереднє замовлення