Рус Укр Eng
Категорії Інформація
22 серпня 2021

Про що мовчать чоловіки (Одеса)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 220-650 грн

Літній Театр «GORSAD»
м. Одеса, вул. Дерибасівська

Про подію

"ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ, АБО ДИКУН FOREVER" в Одесі!

З 8 по 22 серпня 2021 року у Літньому театрі GORSAD відбудеться моновистава "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” в Одесі у виконанні народного артиста України Бориса Барського. На вас чекає унікальний монолог на тему: про, що думають чоловіки, а точніше, про що вони мовчать. Постановка коміка і сімейного психолога Роба Беккера частково відкриє цю таємницю. Автор та виконавець цієї вистави став справжньою зіркою Бродвею  та Вегаса і володарем престижної театральної премії "Olivier Awards", а ще - потрапив до Книги театральних рекордів за кількістю зіграних вистав!

Моновистава у виконанні Бориса Барського

На вас чекає відверта розмова про безглуздість конфліктів між чоловіками та жінками. Адже справжня причина тільки одна - ми різні. За легкими жартами відкриваються важливі теми людського життя та спроба знайти спільну мову. Незмінний актор та автор театру “Маски” Борис Барський стане цього вечора рупором смішної, а часом і  гіркої правди про кожного з нас. Про чоловіків і жінок.

Щоб потрапити на моновиставу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав у Міському саду шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Одесі? На виставу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”!

  1. Неймовірна гра Бориса Барського
  2. Найбільш відома вистава на Бродвеї
  3. Унікальне поєднання стендапу і театру
Попереднє замовлення