Рус Укр Eng
Категорії Інформація
15 липня - 22 серпня 2021

Про що мовчать чоловіки

Ціна: 200-650 грн

Літній Театр «GORSAD»
м. Одеса, вул. Дерибасівська
Вибрати дату

Замовити квитки на "Про що мовчать чоловіки"

15 лип., четвер
08 серп., неділя
22 серп., неділя

Про подію

"ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ, АБО ДИКУН FOREVER" в Одесі!

З 15 липня по 22 серпня 2021 року у Літньому театрі GORSAD відбудеться моновистава "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” в Одесі у виконанні народного артиста України Бориса Барського. На вас чекає унікальний монолог на тему: про, що думають чоловіки, а точніше, про що вони мовчать. Постановка коміка і сімейного психолога Роба Беккера частково відкриє цю таємницю. Автор та виконавець цієї вистави став справжньою зіркою Бродвею  та Вегаса і володарем престижної театральної премії "Olivier Awards", а ще - потрапив до Книги театральних рекордів за кількістю зіграних вистав!

Моновистава у виконанні Бориса Барського

На вас чекає відверта розмова про безглуздість конфліктів між чоловіками та жінками. Адже справжня причина тільки одна - ми різні. За легкими жартами відкриваються важливі теми людського життя та спроба знайти спільну мову. Незмінний актор та автор театру “Маски” Борис Барський стане цього вечора рупором смішної, а часом і  гіркої правди про кожного з нас. Про чоловіків і жінок.

Щоб потрапити на моновиставу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав у Міському саду шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Одесі? На виставу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”!

  1. Неймовірна гра Бориса Барського
  2. Найбільш відома вистава на Бродвеї
  3. Унікальне поєднання стендапу і театру
Попереднє замовлення