Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Одеса
19 серпня 2020

Приємна несподіванка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 680 грн

Зелений театр
м. Одеса, вул. Маразліївська, 34 (ЦПКіВ ім. Т.Г. Шевченка)

Про подію

"Приємна несподіванка" в Одесі

Чи замислювалися ви, що буде, якщо зустрінуться два абсолютно різних і нерозуміючих один одного людини? Кожен зі своїм характером, поглядом на життя ... Якщо люди не знайдуть спільних точок, то вони розійдуться далі, кожен по своєму шляху. Але що робити, якщо розійтися просто не можна, навіть якщо дуже-дуже хочеться? Подивіться, що може вийде з подібної ситуації, відвідавши виставу «приємних несподіванок» в Києві з Олексієм Вертинським в головній ролі, який відбудеться в Будинку офіцерів збройних сил України.

сюжет

Сюжет простий, але цікавий: юнак, у якого попереду все життя, і що називається, з яким всі двері відкриті, випадково наїжджає на самотнього єврея, що залишився без сім'ї. Суд присуджує хлопця доглядати за старим раз в тиждень півроку. Але не все так просто, старий-то попався з характером, причому не найприємнішим. Тепер молодої людини чекає непросте завдання заручитися підтримкою цього буркотуна, щоб виконати свій вирок.

Але, мабуть, доля не зводить людей випадково. Через буквально невеликий час ці двоє стають по-справжньому близькими душами і навіть допомагають один одному подолати серйозні складності.

Акторський склад

У головній ролі - неймовірно харизматичний і артистичний Олексій Сергійович Вертинський. На його рахунку - тридцять п'ять театральних постановок у театрі ім. Щепкіна, Київському академічному молодому театрі та інших. Також актор активно знімався у фільмах і серіалах - всього 81 проект. За свою кар'єру отримав визнання і любов публіки, а також чимало престижних нагород, звання Заслуженого артиста України, а пізніше і Народного артиста України.

Другу головну роль зіграв молодий актор Артем Ємцов. Народився він в 1986 році і за свою відносно невелику кар'єру зіграв в вісімнадцяти спектаклях, а також знявся в дев'яти фільмах. Ця роль може стати для нього дійсно значущої, адже вона дозволяє продемонструвати весь свій талант і чарівність.

Незважаючи на скромний список акторів, це тільки на руку сюжету. Суєта на сцені не буде відволікати від філософії, складних душевних пошуків і несподіваного відкриття одного в людині, в якому в принципі ніяк не очікував зустріти споріднену душу.

Поспішайте купити квиток на спектакль «приємних несподіванок» в Києві. Вас чекає по-справжньому глибокий твір, що змушує задуматися про багатьох філософських питаннях нашого життя.

Попереднє замовлення