Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Олег Скрипка та оркестр НАОНІ
07 серпня 2021

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

Ціна: 350-990 грн

Літній Театр «Морвокзал»
м. Одеса, вул. Приморська, 6
Купити квиток
350-990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Олег Скрипка та оркестр НАОНІ"

Тривалість події — 120 хвилин.
07 серп., субота

Про подію

Олег Скрипка та НАОНІ в Одесі!

7 серпня 2021 року у Літньому театрі “Морвокзал” відбудеться концерт Олега Скрипки та НАОНІ-оркестра в Одесі з новою програмою. Тандем Національного академічного оркестру народних інструментів та фронтмена гурту ВВ вже добре відомий шанувальникам якісної української музики. Безліч  концертів в різних містах України та п'ять років плідної співпраці кажуть самі за себе. Варто лише згадати Різдвяну програму, яка з успіхом гастролювала в усіх містах України.

Концерт хітів “ВВ” та українських і світових шедеврів

Цього разу все буде не менш талановито захоплююче і цікаво! Потужний рок-н-рол та українська класика - такий міцний музичний коктейль не залишить байдужим нікого! Адже музиканти НАОНІ грають більш ніж на 40 народних інструментах, а Олег Скрипка -  український рокер з багаторічним стажем! І разом вони запалять в Одесі!

Цей тур Україною присвячений 35-річчу гурту “ВВ”, тому ви почуєте багато відомих хітів у новому аранжуванні, а також світову класику, яка прозвучить для вас у виконанні народних українських інструментів. Відкрийте для себе всю палітру української музики на нашому концерті!

Щоб потрапити на концерт Олега Скрипки та НАОНІ в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Одеси шукайте на нашому сайті.

Куди піти в Одесі? На концерт Олега Скрипки і НАОНІ!

  1. Потужна нова програма
  2. Концерт ювілейного туру
  3. Сміливий музичний експеримент
Попереднє замовлення