Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Одеса
08 червня

Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich

Ціна:

Національний академічний театр опери та балету
м. Одеса, пр. Чайковського, 1
Купити квиток

Квитки на "Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich"

Про подію

Йен Хан балетна трупа Цюріх в Одесі

У приміщенні Оперного театру Yen Han Ballet Company Zurich, Олексій Ботвінов (фортепіано соло).

Хореографія:

  • Хайнц Шперлі, Балет «Ноктюрн» на музику Шопена
  • Філіпе Португал, балет «Орфей і Еврідіка» на музику Гласса
  • Кен Оссола, балет «Світанок» на музику Рахманінова

Олексій Ботвінов нарешті здійснює свою давню мрію показати Одеській аудиторії зразок своєї співпраці з миром сучасної хореографії та свого багаторічного творчого партнера провідного швейцарського хореографа Хайнца Шперлі.

Ботвінова і Шперлі пов’язують понад два десятиліття творчої співпраці, сотні і сотні вистав у більш ніж 30 країнах Європи, Азії, північної Америки та Південної Африки.

Постійні виступи протягом 16 років в Опері Цюріха, повні сезони вистав в Берліні, Страсбурзі, великої Міланській «Ла Скала» — в тому числі шедевр хореографії 20 століття балет Шперлі «Гольдберг варіації» на музику Баха — співпраця піаніста і хореографа є унікальним на сучасній балетній сцені. І ось улюблена прима-балерина Цюріхського балету останніх 2 десятиліть Йен Хан- створює свою власну балетну трупу, де також є провідною танцівницею. Після сенсаційно успішного дебюту на Шанхайському фестивалі восени 2019 новий проект набирає силу, і створюється вечір з 3 балетів, що йдуть під фортепіанну музику соло у виконанні Олексія Ботвінова. Поряд із знаменитим шедевром Хайнца Шперлі- «Ноктюрн» на музику Шопена, свої нові творіння представлять Філіпе Португал- багаторічний партнер Йен Хан по роботі в трупі Шперлі і знаменитий танцівник і балетмейстер, виходець з компанії Іржі Киллиана «NDT» Кен Оссола.

Вечір сучасної хореографії в стилі неокласики — поєднання особливої щирості емоційної наплненності на базі технічної досконалості класичного балету — в поєднанні з живою музикою — принесе українській аудиторії незабутні емоції і новий культурний досвід.

Попереднє замовлення