Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Одеса
04 червня

Odessa Classic: Камерний оркестр «Солісти Ізраелю»

Ціна:

Обласна філармонія
м. Одеса, вул. Буніна, 15
Купити квиток

Квитки на "Odessa Classic: Камерний оркестр «Солісти Ізраелю»"

Про подію

Камерний оркестр «Солісти Ізраїлю» в Одесі

Камерний оркестр «Israel Soloists», Даніель Хоуп (скрипка), Беньямін Юсупов (художній керівник і диригент) в приміщенні Одеської філармонії!

В програмі:

  • Юсупов «What I wished for»
  • Бах Концерт до мінор для скрипки, альта з оркестром
  • Мендельсон Концерт ре мінор для скрипки з оркестром, соліст Даніель Хоуп
  • Шуберт-Малер «Дівчина і смерть»

Камерний Оркестр «Солісти Ізраелю» був створений в 2016 році і втілює ідею віртуозного ансамблю солістів виконуючих нестандартний репертуар шедеврів світової класики і сучасних творів. Склад музикантів базується на основі Ізраїльського філармонічного Оркестру (під керівництвом Зубіна Мети) і являє собою еліту музикантів-однодумців цієї країни.

Засновником, музичним керівником і диригентом є композитор і диригент Беньямін Юсупов.

Його твори, ексклюзивними правами на які володіє Гамбургське видавництво SIKORSKI, багаторазово виконувалися відомими солістами і колективами, серед яких Лондонський, Мюнхенський, Ізраїльський, Люцернський, Копенгагенський і Белградський філармонійні оркестри. Він тісно співпрацює з найбільшими музикантами, такими як: Максим Венгеров, Міша Майський, Вадим Рєпін, Олександр Князєв, Максим Рисанов, Сергій Накаряков, Костянтин Ліфшиц, Райнхольд Фрідріх і інші.

Музика Юсупова не обмежена ні жанровими, ні загальнокультурними рамками — вона об’єднує всі можливі стилі і впливи, що і створює неповторну мову композитора. Його твори відзначені численними нагородами.

У 2005 році філармонічним оркестром Північнонімецького радіо в Ганновері з тріумфом була виконана світова прем’єра його твору Viola Tango Rock Concerto, написаного спеціально для Максима Венгерова.

Юсупов написав також Віолончельний концерт для знаменитого віолончеліста Михайла Майського, присвятивши його 60-річчю соліста. Прем’єра його відбулася в Люцерні під керуванням автора. У 2014 році відбулася прем’єра скрипкового концерту «Голосу скрипки» присвяченого Вадиму Рєпіну і замовленого Трансібірским Арт Фестивалем спільно з філармонічним оркестром Радіо Франції та Берлінським Симфонічним Оркестром.

Попереднє замовлення