Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Приречені танцювати
26 лютого 2022

Приречені танцювати

Ціна: 50-350 грн

Одеський український театр
м. Одеса, вул. Пастера, 15
Купити квиток

Замовити квитки на "Приречені танцювати"

Тривалість події — 120 хвилин.
26 лют., субота

Про подію

“Приречені танцювати” в Одесі!

У Одеському українському театрі відбудеться прем'єра вистави “Приречені танцювати” в Одесі! Найбільший у світі танцювальний марафон -  справа для витривалих і відчайдушних. Спершу все скидається на величезне свято: приголомшлива музика, яскраві посмішки, треновані тіла. На переможця чекає великий грошовий приз.

Прем'єрна вистава

 Змагання схожі на біг у світлі фари, коли за тобою женеться автомобіль. Перемогти або впасти у прірву. Втекти у цей ілюзорний світ від сірої буденності та проблем. Виглядати успішним та задоволеним, хай там що. Рухатись без зупину. Відпочивати не довше десяти хвилин. Бо у потилицю дихають інші.

Хто ці танцівники? Молодий ковбой, старий моряк, вагітна жінка, цинічна жінка, недолугий фермер, колишня стара актриса. Від чого вони всі тікають? Чому так хутко перебирають ногами? Навіщо їм перемога? І найголовніше, що буде після неї?

Щоб потрапити на виставу “Приречені танцювати” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 50 до 350 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Яку нову виставу подивитись в Одесі? “Приречені танцювати”!

  1. Прем'єра весни-2021
  2. Філософський зміст
  3. Танцювальна феєрія
Попереднє замовлення