Категорії Інформація
Каси Додати подію
Новорічна феєрія
31 грудня 2022

Новорічна феєрія

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 100 грн

Національний академічний театр опери та балету
м. Одеса, пр. Чайковського, 1

Про подію

Казкова "Новорічна феєрія" в Одесі

Що може бути краще за казку в день Нового року? Тільки "Новорічна феєрія" в Одеському оперному театрі, де оживають чарівні історії, образи, сюжети. Тому ми хочемо запросити вас на цю дивовижну подію, святковий концерт, присвячений новорічним і різдвяним святам. 

На сцені виступлять артисти балету та солісти опери, хор та оркестр театру. Разом вони, своїми співами та хореографічними постановками, зможуть відтворити зимову атмосферу, де є місце лише радості та сміху.

Купуйте електронний квиток, щоб не пропустити концерт у новорічний вечір просто зараз. А якщо цієї події вам недостатньо, запрошуємо зазирнути на афішу міста

Концерт, який окрилює 

"Новорічна феєрія" - це святковий концерт з одним антрактом тривалістю 1 година і 40 хвилин. Відвідавши його, ви зможете повністю зануритися у світ класичної музики, хорового співу, балету та всього іншого, що готовий продемонструвати вам театр опери та балету. 

Крім того, не забувайте, що Одеська опера — це один із наймальовничіших театрів на планеті, де працюють заслужені діячі культури та артисти України. Тому якщо у вас є можливість, обов'язково прийдіть на концерт "Новорічна феєрія" з компанією. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код