Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
21 лютого 2022

Номер 13

Ціна: 100-480 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
Купити квиток
100-480 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Номер 13"

Тривалість події — 120 хвилин.
21 лют., понеділок

Про подію

Комедія "Номер 13" в Одесі! 

На сцені Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного пройде постановка комедії положень за п'єсою Рея Куні "Номер 13" в Одесі. Кілька десятків років іронічне творіння англійського автора подорожує по театральним сценам усього світу. Одна з кращих комедій минулого століття потрапила навіть в знаменитий золотий фонд творів Британського театру. Наш невдалий головний герой, який виявляється в центрі подій п'єси, не любить нудні фуршети і засідання дебатів уряду. Ну що вже там, нудний кабінет прем'єр-міністра теж не здається йому привабливим.

Істинно англійська комедія

Так що наша безтурботна "зірка рок-н-ролу" замість одноманітних дебатів в парламенті обрала упорядкований номер готелю і компанію власної секретарки. Все, здавалося б, йшло як по маслу і день обіцяв бути приємним і навіть вельми гарячим. Ось тільки нещасливий номер апартаментів, мабуть, позначився на перебігу подій і вніс свої корективи. В гості до нашої розпаленілої парочки завітав приватний детектив, вірніше - труп детектива, невдало придавлений важкою рамою балконного вікна. І треба щось з непроханим гостем робити, а тут ще турботливий персонал, ревнивий чоловік, дружина, та всякі там обов'язки ...

Щоб потрапити на істинно англійську комедію Рея Куні "Номер 13" в Одесі, придбайте квитки на сайті і в касах міста. Насмієтеся вдосталь. Решта театральних комедій в афіші Одеси будуть вас чекати на сторінках Контрамарка.

Куди піти публічній персоні в Одесі? Хмм, дайте-ка трохи подумати ... Може, Рей Куні ?!

  1. Взірець справжнього англійського гумору
  2. Інсценування знаменитого твору
  3. Безліч смішних сцен і моментів
Попереднє замовлення