Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Ніч перед Різдвом
16 січня 2022

Ніч перед Різдвом

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 50-200 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

“Ніч перед Різдвом” в Одесі!

У Театрі Музкомедії відбудеться вистава “Ніч перед Різдвом” в Одесі, за мотивами відомої повісті Миколи Гоголя, до якої вже традиційно повертаються у дні зимових свят. Адже історія відданого  кохання коваля Вакули до примхливої Оксани і чорта до пристрасної  Солохи, стали вже майже фольклорною класикою, яку ми знаємо з дитинства. А хто не чув, як на Диканьці співають колядки, оповідають історії та ходять у гості! Реальність і вигадки живуть тут пліч- о-пліч, так що відрізнити правду від казки майже неможливо. Але на те воно і Різдво, щоб траплялися дива, а за черевичками доводилося летіти у Петербург, ще й верхи на чорті.

Вистава за мотивами Гоголя

На вас чекає колоритне яскраве дійство, просякнуте народними мотивами та традиційним Гоголівським гумором. І вже й не так і дивно побачити чорта у димарі або вареники, що самі стрибають до рота.

В нашій виставі події розвиваються так стрімко, що особливий настрій Різдва обов'язково передається нашим глядачам і буде наповнювати їх радісними емоціями увесь наступний рік.

Щоб потрапити на виставу “Ніч перед Різдвом” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 40 до 150 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти всією родиною на зимові свята в Одесі? На виставу “Ніч перед Різдвом!”

  1. Улюблені персонажі
  2. Українські колядки і звичаї
  3. Святковий настрій і передчуття дива
Попереднє замовлення