Рус Укр Eng
Категорії Інформація
5`NIZZA
29 травня 2021

5`NIZZA

Ціна: 550-1850 грн

Літній Театр «Міськсад»
м. Одеса, вул. Дерибасівська
Купити квиток
550-1850 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "5`NIZZA"

29 трав., субота

Про подію

5’NIZZA в Одесі!

Концерт 5'nizza на відкритті GORSAD в Одесі

29 травня відбудеться грандіозне відкриття оновленого Літнього театру.

GORSAD ─ саме так буде називатися інноваційний івент-майданчик, який розташувався в легендарному міському саду Одеси. Новий модернізований стиль і підхід, оновлений інтер'єр, якісний звук, сцена просто неба, незабутній антураж ─ саме такою атмосферою буде наповнений вечір презентації нової концертної локації.

Літній сезон буде відкрито в компанії культового українського гурту 5'nizza, який своїми піснями запалить серця одеситів і гостей івенту.

Дует Сергія Бабкіна та Андрія Запорожця зміг завоювати народну любов без масштабних ефектних шоу та дорогих кліпів. Для цього знадобилася лише акустика і тексти, в яких гумор, рима й образність межують з геніальністю. 20-ти річний творчий шлях 5'nizza подарував світові вражаючі композиції, з метафоричною символікою і чіпляючими мотивами.

"Я не той", "Весна", "Солдат", "Ямайка", "Нева" і багато інших хітів прозвучать на літньому майданчику GORSAD, задаючи ритм і запалюючи настрій гостям свята.

Радість, смуток, сміх, сльози, наснага. Пісні 5'nizza викликають калейдоскоп емоцій. Люди можуть мати різні професії. смаки й погляди, але 5'nizza буде тим "каталізатором", який об'єднає їх емоційно. В цьому і полягає суперздатність їх творчості.

Високі позитивні вібрації неймовірно важливі, особливо в наш час. Адже пандемія викликала стільки сумнівів, страхів, скепсису, які позбавили людей радості, натхнення і свободи творчих проявів. У цей вечір буде багато танців, душевності, драйву й ейфорії, на безпечній дистанції, з дотриманням карантинних норм.

Попереднє замовлення