Категорії Інформація
Каси Додати подію
Ніч перед Різдвом
24 грудня 2022

Ніч перед Різдвом

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 150-350 грн

Одеський академічний музично-драматичний театр імені В. Василька
м. Одеса, вул. Пастера, 15

Про подію

Незабутня музична комедія "Ніч перед Різдвом" в Одесі

За мотивами повісті Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом" на сцені Одеського академічного музично-драматичного театру ім. В. Василька буде розіграно музичну комедію на 1 дію. 

У залі пануватиме святкова і, мабуть, чарівна атмосфера, де кожен глядач зможе отримати найпозитивніші враження. Крім того, вистава обіцяє бути ще й гумористичною, а отже, потрапивши сюди, гарний настрій забезпечено.

Також не забуваємо, що в сюжеті "Ніч перед Різдвом" є і любовна лінія, Вакули та Оксани. І ці стосунки в буквальному сенсі просякнуті фольклором і народними переказами. Хочете подивитися? Тоді потрібно купити квиток на виставу на цій сторінці! Також не забудьте подивитися й інші події театру.

Дивовижний світ повісті Гоголя

В епіцентрі музичної комедії стоять стосунки двох молодих людей, Вакули та Оксани. Пригоди починаються з того моменту, коли дівчина просить у свого коханого в подарунок черевички. Вакула вирушає на їхні пошуки, і в цей момент реальні та казкові світи стикаються, починають переплітатися…

Передріздвяні пісні-колядки, казкові герої, чари та фольклорність, музичний супровід — усе це робить атмосферу української зимової ночі неймовірною. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код