Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Ніч перед Різдвом
24 лютого 2021

Ніч перед Різдвом

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 40-200 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

З дитинства знайома кожному різдвяна розповідь про казкову історію кохання Вакули та Оксани, просочена духом фольклору, народних переказів і легенд, оживає на сцені під прекрасну музику Ігоря Поклада.

Пригоди Вакули в пошуках черевичек для коханої, любов чорта до Солохи - перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселим звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці і дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я і багатства, а шановні і шановані козаки, ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве і колоритне дійство. І, здається, що немає нічого звичайніше відьми, що вилітає в трубу, місяця, який скакав в руках чорта, та й самого чорта ...

Передріздвяна атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

Попереднє замовлення