Категорії Інформація
Каси Додати подію
24 серпня 2023

НАОНІ Orchestra

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 220-880 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

НАОНІ Оrchestra в Одесі!

27 лютого 2022 року в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного пройде концерт НАОНІ Orchestra. Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ) вже понад півстоліття грає свої концерти в різних куточках батьківщини і за її межами. Користуючись незмінним успіхом у слухачів, він не дає замовкнути народним інструментам. При цьому репертуар колективу незмінно широкий: від класики і до рок-музики, від джазу до естрадних композицій.

Концертна програма НАОНІ

Відомі музичні твори і хіти різних жанрів набувають нового звучання. Тут ви почуєте, як прекрасно відомі мелодії передаються голосами сопілок, цимбалів та бандур. Недарма оркестр голосно заявив про себе і запам'ятався світовому глядачеві на Євробаченні в 2017 році. Найвищий професіоналізм музикантів, серед яких безліч залужених артистів України, лауреатів премій та конкурсів, здобув НАОНІ його заслужену славу.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт НАОНІ Orchestra в Одесі, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ще більше цікавих концертів в афіші Одеси шукайте на нашому сайті.

Куди піти послухати музику в Одесі? На концерт чудового НАОНІ Orchestra!

  1. Нове прочитання всім відомих хітів і творів
  2. Незабутні голоси традиційних інструментів
  3. Досвідчений колектив з професійними музикантами

Художній керівник і диригент - Народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Віктор Гуцал.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код