Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михайло Лабковський

Михайло Лабковський

Ціна: 650 - 2000 грн

Замовити квитки на "Михайло Лабковський"

650 - 2000 грн

Про подію

Важливе повідомлення!

У зв‘язку з оголошеним в Україні військовім станом в наслідок російської агресії, яка призвела до смертей тисяч українців, знищення інфраструктури українських міст і містечок, подія перенесена на 2023 рік.

Ми працюємо над новою датою заходу і повідомимо при першій нагоді.

Усі квитки залишаються дійсними.

Все буде Україна!

Михайло Лабковський в Одесі!

5 квітня 2022 року у концерт-холі “Одеса” відбудеться публічна консультація Михайла Лабковського в Одесі на тему “Кохання чи залежність?”. Від почуттів можна так само залежати, як і від цигарок. Навіть якщо ці почуття завдають болю чи страждань. Як міркує курець: “я знаю, що це шкодить моєму здоров’ю, але зараз мені дуже потрібна цигарка!”.  Отак і начебто закохана людина може зруйнувати своє життя заради стосунків з тим, хто її не цінує і не поважає. Ви продовжуєте кохати того, хто ображає вас чи постійно принижує?

Публічна консультація “Кохання чи залежність?”

Михайло Лабковський має одразу дві новини для вас. Перша - це не кохання. Друга - це залежність. І від неї можна позбавитись. Уявіть, що ви купили взуття, яке вам дуже тісне. Вам боляче, але вам подобається модель, та й гроші ви вже витратили. І ви продовжуєте його носити. Хіба це доросла поведінка? Але і з стосунками часто відбувається те саме: ми вперто продовжуємо спілкування з людиною, яка не поділяє наших почуттів і планів. Що робити? Будемо розбиратись разом!Формат публічного консультування передбачає вступне слово Михайла Лабковського, який більшу частину часу буде відповідати на записки і питання глядачів та давати практичні поради. Тому свої питання краще підготувати заздалегідь.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на лекцію Михайла Лабковського в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше виступів в афіші Одеси шукайте на нашому сайті.

Де розібратися у власних почуттях в Одесі? На лекції Михайла Лабковського!

  1. Досвідчений психолог
  2. Актуальна тема
  3. Живе спілкування і відповіді на питання

Про це та багато іншого і поговоримо на публічній консультації. За традицією я 10-15 хвилин поговорю на заявлену тему, а потім конкретніший і ПРАКТИЧНІШИЙ напрямок наша бесіда прийме, виходячи з ваших питань. Записки з ними краще готувати заздалегідь.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код