Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Одеса
06 серпня 2020

Легке знайомство

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 150-600 грн

Одеський український театр
м. Одеса, вул. Пастера, 15

Про подію

Легке знайомство в Одесі

Увага! Перенесення заходу! Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами від 16.03.2020 року, постанову КМУ № 215) з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року (25 березня рішенням Кабміну карантин було продовжено до 24 квітня, - прим . ред.) по всій території України встановлено карантин. У зв'язку з вищевикладеним захід  переноситься на 6.08.2020 Придбані квитки залишаються дійсними. Організатор приносить свої вибачення.

ЛЕГКЕ ЗНАЙОМСТВО

Романтична комедія Валентина Красногорова

Ресторан при готелі. В опівнічному світлі з'являється прекрасна незнайомка і тут же робить знаки уваги інтелігентній чоловікові. Але хто вона? Нічний метелик, витончена шукачка пригод або нудьгуюча нероба? Чомусь здається, що за її наполегливими спробами зав'язати знайомство стоїть щось більше, ніж просто бажання красиво і ненудно провести ніч. Вона приваблює, спокушає і тут же відштовхує. Але хто сказав, що це знайомство обіцяє бути легким?

Адже за все, що нам дорого потрібно боротися до кінця. Що за цим стоїть, ви дізнаєтеся, подивившись історію, розіграну чудовими акторами Крістіною Синельник і Михайлом Жонін, який відомий за головними ролями в серіалах «Пес», «Черговий лікар» і озвучив султана Сулеймана в «Пишному Столітті».

  • Актори: Крістіна Синельник, Михайло Жонін
  • Режисер – Ольга Семешкіна
  • Продюсер – Тетяна Едемська.
Попереднє замовлення