Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
29 вересня 2021

Каліка з острова Інішмаан

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 300 грн

Одесский культурный центр
г. Одесса, ул. Василя Стуса, 2б

Про подію

“Каліка з острова Інішмаан” в Одесі!

29 вересня 2021 року в Одеському культурному центрі на вул. Стуса відбудеться вистава “Каліка з острова Інішмаан” від Рівненського музично-драматичного театру. Постановка отримала ГРАН-ПРІ фестивалю театрів “МОЛОКО”-2016. На нас чекає химерний світ режисера і драматурга, володаря премії “Оскар”  Мартіна МакДонаха.

На маленькому північному острові живуть дивні люди і життя у них так само своєрідне. Улюблена розвага тут - знущатися над один одним і над слабкішим за тебе, ненавидіти місце свого народження і мріяти дістатись до материка. Безглуздість і зубожіння стали тут буденністю, і всі до них звикли. Трагічне і комічне йдуть по цьому життю разом, міцно тримаючись за руки.

Комедія за п’єсою МакДонаха

Отак на цьому клаптику забутої землі живе  паралітик і заїка Біллі. Він схожий, і разом з тим, дуже несхожий на своїх одноплемінників. Тихий і сумирний,  він ніби чує якусь потаємну музику серед загального вереску і реготу. І ця музика живе у ньому самому. І у нього теж є велика Мрія і навіть Кохання. Але все це замкнене у немічне тіло, яке викликає у оточуючих лише жалість та зневагу.

Життя на острові відоме наперед і на порятунок годі сподіватись. Але одного разу Біллі майже пощастить. Тому що Великий прекрасний світ може тільки здаватись таким, особливо, коли живеш на острові, де норма і потворність помінялись місцями.

Щоб потрапити на виставу “Каліка з острова Інішмаан” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Одеси шукайте на нашому сайті.

На яку виставу піти в Одесі? На комедію “Каліка з острова Інішмаан”!

 1. Гастролі театру з Рівного
 2. П'єса володаря “Оскара”
 3. Чудова гра акторів
 • Ірландська комедія
 • Мартін МакДонаха
 • Прем'єра вистави - листопад 2011 року
 • Переклад - Олена Петрів
 • Режисер-постановник - Володимир Петрів
 • Сценографія - Сергій Ридванецький
 • Художники по костюмах – Володимир Петрів, Анна Пілюгіна
 • Тривалість: 170 хвилин.
Попереднє замовлення