Рус Укр Eng
Холодне серце

Холодне серце

28 липня
Усього подій: 1

Квитки на "Холодне серце"

Тривалість події — 120 хвилин.
28 лип., субота

Про шоу

«Холодне серце» - унікальне шоу для всієї родини від одеського продюсерського центру «Madeinodessa» - неймовірне уявлення, створене за мотивами улюбленого мультфільму дітей усього світу, і самого касового за всю історію компанії «WaltDisney» .Спектакль дивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

«Холодне серце» - це яскраве, захоплююче, в своєму роді унікальне, шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, яскраві костюми, барвисті декорації, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Чудеса в вигляді спецефектів і інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь в низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!

Вистава користується популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. Проект «Холодне серце» і всі його учасники отримали іменні подяки сертифікати, нагороду за участь у фестивалі «SharjahChildren'sReadingFestival, 9th Edition» і запрошення на гастролі в Баку, Німеччину, Молдову та інші країни. Сподіваємося, що кількість глядачів, які відвідали шоу в усьому світі, буде продовжувати неухильно зростати!

DILEMMA - Майлав | Прем'єра
Придбати пісню: