Категорії Інформація
Каси Додати подію
За Вашим запитом нічого не знайдено

Афіша в одеську філармонію (2022)

Одеська філармонія: програма на сьогодні

Музика - магічна субстанція. Її не можна помацати, не можна побачити. Її можна лише відчути, доторкнутися до неї душею. Особливо це стосується музики у виконанні живого оркестру. І не важливо, що він грає - рок-кавер або увертюру з «Лускунчика». Почувши одного разу ці чарівні звуки, ви вже не відмовите собі в задоволенні повернутися до цього відчуття знову. Звичайно, хтось скаже, що слухати це все можна і вдома в запису. Але це зовсім інші враження. Тим більше не варто відмовлятися від походу в філармонію, якщо вся інформація, що цікавить під рукою і немає необхідності стояти в черзі до каси.

Всі дані можна знайти в Інтернеті, а саме - на сайті Контрамарка. Тут є дані про всі концертні зали філармоній найбільших міст України. В тому числі, і Одеси. Тепер жителі і гості цього сонячного міста біля моря можуть без проблем знайти програму, дізнатися розклад концертів або ціну квитків філармонії Одеси, не виходячи з дому. Планувати свій культурний відпочинок тепер простіше. Якщо ви вирішили відвідати одеську філармонію, афіша завжди тепер у вас під рукою!

 

Розклад (репертуар) філармонії Одеси

Вивчивши репертуар одеської філармонії, її афішу і наявність вільних місць, ви стаєте перед іншим питанням - покупка квитків. Для цього також не потрібно тепер ходити в каси Одеси, все можна зробити з дому. На нашому сайті Kontramarka.ua ви можете, наприклад, забронювати квиток. Прийшовши на концерт, ви просто викупите його без черги. Інший спосіб - замовити електронні квитки. Вони будуть доступні з будь-якого девайса, який ви покажете контролеру при вході. Крім того, доступна доставка з кур'єром - він привезе ваші квитки на будь-яку зручну для вас адресу. Так, завдяки сучасним технологіям, ви можете долучитися до прекрасного, не докладаючи додаткових зусиль.

Зачаровують струнні перебори, наполеглива дріб ударних, пустотливі трелі духових і чарівний танець диригента - філармонія Одеси відкриває двері для всіх, хто хоче поринути в цю неперевершену атмосферу живого звуку. Як вирощена в теплиці рослина не дасть вам поняття про її смак, так записана на плівку або в цифрі музика не дасть вам тих емоцій від прослуховування, які вклав автор у свою симфонію. Тільки особиста присутність при створенні і відтворенні цих звуків дозволить відчути всю повноту авторського задуму і з головою піти в незвичайну казку гармонії. Тому, обов'язково вирушайте на живий концерт і отримуйте ні з чим не порівнянне задоволення!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код