Рус Укр Eng
Выберите зал
Детальніше
17 серпня-18 серпня
10:00, субота
100 500 100
100-500 ₴
Купити квиток
Детальніше
27 липня
19:00, субота
200 3000 200
200-3000 ₴
Купити квиток
Детальніше
01 серпня-06 серпня
05:00, четвер
2295 6345 2295
2295-6345 ₴
Купити квиток

Квитки на фестивалі в Одесі

Фестиваль - це найважливіша культурна подія, яка скрашує будні будь-якого міста, особливо такого яскравого і галасливого, як Одеса. Ця морська перлина не відстає від своїх більших українських побратимів, демонструючи своїм жителям і туристам безліч найрізноманітніших культурних подій, здатних організувати як романтичне, так і затишне сімейне проведення часу.

Різноманітність фестивалів в Одесі

Одеські заходи відрізняються від інших своїм масштабом: навіть звичайний музичний концерт викликає бурю емоцій, адже завжди ретельно готується і організовується справжніми професіоналами.

Одеські фестивалі діляться на:

  • Сезонні: літо (червень, липень і серпень) приносить безліч найяскравіших подій, починаючи від музичних і закінчуючи театральними, а також морськими фестивалями;
  • Тематичні: до них відносяться фестиваль пива, їжі, кави і багато іншого;
  • Музичні: найбільша кількість подій припадає саме на музичну сферу, а саме - концерти, джазові виступи, адже джаз - головна музика в приморському місті;
  • Дитячі: допоможуть розвеселити дітей цирковими і театральними виставами, різноманітними танцювальними номерами;
  • Кінофестивалі: незвичайне, оригінальне і яскраве, кіно має безліч шанувальників і така ж безліч жанрів, здатних привернути увагу і подарувати приємне дозвілля.

Кожен фестиваль - це грандіозна подія, здатна об'єднати друзів і близьких, дати ті емоції, які в звичайні дні бувають недоступними. Кожна людина зможе підібрати подію собі до смаку: хтось відправиться на симфонічний концерт в супроводі українських віртуозів, хтось віддасть перевагу українським співакам, які виконують його улюблені пісні, а хтось візьме участь в гумористичних постановках від Одеського культурного центру, подарувавши собі незабутні емоції .

Афіша фестивалів в Одесі на Kontramarka.ua

Контрамарка - це сервіс, який дозволить запланувати проведення свого часу з користю і комфортом. Ми надаємо не тільки актуальну афішу всіх майбутніх в місті подій, яка постійно поповнюється і оновлюється, але і даємо можливість купити квитки онлайн, тим самим заощадивши ваш час і позбавляючи необхідності самостійно добиратися до найближчої квиткової каси.

Планувати свій час в чарівному приморському місті, музичної та театральної столиці України стає простіше, адже ми гарантуємо швидку та оперативну доставку квитків, кращі місця за найнижчими і демократичними цінами, а також комфортну покупку і безліч зручних способів оплати.

Дізнавайся про цікаві події та приймай участь у них разом з Контрамарка!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99