Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Одеса
08 серпня 2020

Дизель Шоу

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 950 - 2000 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

Дизель Шоу в Одесі

Цього року традиційно зустрічаємося на Чорному морі! Адже «Дизель Шоу» таки повертається до столиці гумору - Одеси. Ми вже не в змозі терпіти розлуку з улюбленими глядачами. Тож перед грандіозними ювілейними концертами вирішили дати річний концерт із телезйомкою в Одеському театрі музкомедії.

Давайте нарешті побачимося, і ми вам подаруємо добірний «дизелівский» гумор. Нудьгувати не доведеться нікому! Чекаємо глядачів з усіх куточків нашої прекрасної країни. Ми, як завжди, привеземо абсолютно нову програму для дорослих і дітей. Гарячу, як одеське сонце, збадьорливу, як Чорне море, а жарти – свіжіші, ніж риба на «Привозі»!

До того ж у кожного глядача у залі буде можливість потрапити в об'єктив камери, а згодом і у телевізор! Адже на нашому концерті запланована телезйомка.

На сцені для вас виступлять улюблені артисти: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Євген Сморігін та Олександр Бережок. А також за доброю традицією запрошені артисти: Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

Збирайтеся сім'ями та приходьте на літнє, запальне та шалено веселе «Дизель Шоу»! До скорої зустрічі в Одесі!

Попереднє замовлення