Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Дивний спектакль
14 березня

Дивний спектакль

Ціна: 40-150 грн

Театр на Чайній
м. Одеса, вул. Маразліївська, 34А
Купити квиток

Квитки на "Дивний спектакль"

Тривалість події — 120 хвилин.
14 бер., субота

Про подію

«Театр на Чайній» запрошує на незвичайну постановку «Дивний спектакль. День перший (Не все залежить від тебе) «і» Дивний спектакль. День другий (Все залежить від тебе) «.

Жанр вистав — байки без моралі. В основі — сюжети п’єс відомого американського драматурга Девіда Айвза: «Слова, слова, слова», «Час летить», «Варіації на смерть Троцького» та інших. Драматург, сценарист і письменник Девід Айвз є автором понад 20 п’єс.

Ці твори з успіхом ставилися для вимогливої публіки Бродвею і в безлічі інших країн світу. У деяких театральних сезонах п’єси Айвза ставали серед театралів другими за популярністю після Шекспіра.

Роботи Девіда Айвза — про все, що стосується сучасної людини: рамках і протиріччях, неминучості і багато іншого. У поданні акторів «Театру на Чайної» всі ці теми будуть розкриватися в формі відкритого діалогу з глядачем. Живе спілкування — принцип постановок театру.

Ролі виконують: Олександр Бойко, Олена Юзвак, Денис Фалюта. Режисер — Олександр Онищенко. Тривалість — 50 хвилин. Чекаємо Вас!

Попереднє замовлення