Категорії Інформація
Каси Додати подію
COSMO SHOW
08 квітня 2023

COSMO SHOW

Ціна: 150-320 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
Купити квиток
150-320 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "COSMO SHOW"

08 квіт., субота

Про подію

Космічна вистава для дітей «Cosmo Show» в Одесі

В Одесі у приміщенні театру ім. М. Водяного 8 квітня буде відбуватися щось неймовірне, а буде це мультимедійна вистава для дітей «Cosmo Show», яка дозволить маленьким глядачам, а також й батькам, подолати швидкість світла та дізнатися таємниці космосу.

Тож приготуйтеся побувати на всіх планетах Сонячної системи та відчути себе справжніми дослідниками. Незабутні враження та заряд позитиву ми вам гарантуємо. Вже готові до веселих та пізнавальних мандрів? Тоді купуйте квиток!

Що ще готує театр музичної комедії в Одесі? Розклад вистав дивіться в афіші.

Про «Cosmo Show»

«Cosmo Show» - це незвичайна дитяча вистава, адже кожен присутній зможе стати активним учасником під час космічної подорожі. Але перш ніж увійти у космічний простір, діти пройдуть спеціальну підготовку. А допомагати їм в цьому буде ведучий телеканалу «Піксель».

Але ось, що найцікавіше – кожна дитина отримає інтерактивну паличку. Саме вона допоможе виконувати різні завдання та керувати головним екраном. Що буде далі? Не маємо наміру розповідати, хай це буде для вас сюрпризом. Тож готуємося, адже зовсім скоро наш космічний корабель вирушає у найзагадковішу подорож космосом. До зустрічі!   

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код