Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Кінотеатри
ЖАНРИ
По даним критеріям фільмів не знайдено

Квитки в кінотеатри Одеси

Афіша кінотеатрів Одеси

Вже більше ста років танцюючі на білому екрані картинки розбурхують уяву людей по всьому світу. Змінювалися сюжети, змінювалися технології. Сьогодні простий маленький зал з німою чорно-білою картиною і тапером біля сцени змінився величезними мультиплексами, 4D кінотеатрами і технологією imax.

І такий стрімкий технологічний стрибок аж ніяк не випадковий. Поки режисери борються за максимальну видовищність і реалістичність своїх картин, власники кінотеатрів роблять все для того, щоб глядач не занудьгував. Особливо, якщо мова йде про такі великі міста, як Одеса. Тим більше, що з появою Інтернету походи в кіно стали, як би, і необов'язкові. Але це абсолютно контрпродуктивний підхід - адже вдома неможливо отримати таких же вражень від картини, які отримаєш, побачивши її у всій красі на великому екрані! Благо, кіноафіша Одеси широка і різноманітна - є з чого вибирати.

Питання кіно для Одеси, мабуть, найбільш актуальне. Адже саме тут знаходиться легендарна кіностудія імені Олександра Довженка, де був знятий цілий ряд кінокартин, які стали вже золотим фондом українського кінематографа. Тому, проживаючи в цьому чудовому місті, дивитися фільми вдома - просто злочин. Тим більше, що і аймакс Одеса давно освоїла! А ось Інтернет може допомогти в іншому - знайти і вивчити розклад сеансів кіно, дізнатися вартість квитків, дату прем'єри або наявність вільних місць. Це швидко і зручно, адже вся кіноафіша Одеси є на одному сайті «Контрамарка».

 

Пора в кіно! Куди? Дивимося кіноафішу Одеси на Kontramarka.ua

На нашому сайті ви зможете не тільки ознайомитися з афішею кінотеатрів Одеси, але і придбати квитки. Як це зробити? Все дуже просто! По-перше, ви можете зробити бронювання квитків в кінотеатр онлайн і викупити їх безпосередньо перед сеансом. По-друге, можна зробити замовлення квитків в електронному вигляді, і тоді ви зможете пред'явити будь-який гаджет з цим документом контролеру і пройти в зал. По-третє, ваші квитки можуть бути доставлені кур'єром на будь-яку адресу.

До речі, на цьому сайті є не тільки дата сеансу, репертуар кінотеатру або ціна квитків. Завдяки зручним карткам і посиланням ви зможете побачити наявність вільних місць в залі, дізнатися, скільки ж залишилося до події, ознайомитися з описом фільму, вибрати зал ближче до дому і багато іншого - одним словом, вивчати афішу кінотеатрів Одеси, не виходячи з дому.

Таким чином, завдяки сучасним технологіям, подивитися фільми в Одесі стало ще простіше. Досить просто пройти по потрібному посиланню!

Попереднє замовлення