Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Борис Гребенщиков
27 серпня 2021

Борис Гребенщиков

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 600-1200 грн

Літній Театр «GORSAD»
м. Одеса, вул. Дерибасівська

Про подію

Борис Гребенщиков в Одесі!

27 серпня 2021 року в Літньому театрі "GORSAD" відбудеться концерт живої легенди рок-музики Бориса Гребенщикова з учасниками групи "Акваріум" в Одесі. Ви чекали, і ось, цей час настав. Філософія текстів, актуальність думки і щирість слів,  не старіючі хіти - все це дар, яким музикант всі ці роки щедро ділився з іншими. Прийшов час почути наживо все те, чим вдалося поповнити творчий багаж відомому поету і музиканту за останній час.

Сольний концерт в Міському саду

"Акваріум" - група, засновником, фронтменом і беззмінним учасником якої є Борис Гребенщиков. З моменту заснування в далекому 1972 році, склад групи неодноразово змінювався, але музика і творчість колективу не залишалися на місці, адаптуючись під настрій часу. За словами засновника, "Акваріум" - це не просто люди, а друзі, що зібралися пограти разом. Так чи інакше, але дискографія  колективу налічує вже 23 студійних альбоми.

Щоб потрапити на концерт Бориса Гребенщикова і "Акваріума" в Одесі, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ще більше музичних подій в театрі "GORSAD" шукайте в афіші Одеси на сайті Контрамарка.

Де послухати легендарного рок-музиканта в Одесі? На концерті Бориса Гребенщикова в "GORSAD"!

  1. Музикант, якому завжди є, що сказати
  2. Творчість, яке долає кордони
  3. Старі хіти і абсолютно свіжий матеріал

Борис Гребенщиков пісні:

  • «Город золотой»
  • «Этот поезд в огне»
  • «Сны о чем-то большем»
  • «Красная река»
  • «Пришел пить воду»
Попереднє замовлення