Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
30 липня 2022

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Ціна: 299-649 грн

Стадіон «Спартак»
м. Одеса, вул. Канатна, 77
Купити квиток
299-649 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ"

Тривалість події — 120 хвилин.
30 лип., субота

Про подію

“БEZ ОБМЕЖЕНЬ” в Одесі!

30 липня  2022 року на стадіоні “Спартак”  відбудетеся концерт гурту “БEZ ОБМЕЖЕНЬ” в Одесі! Улюблені музиканти України завітають у рамках свого нового туру “Вільні люди”!  На створення нової програми і свіжої платівки  артистів надихнули самі прихильники. Адже активне зіркове життя не буває без зустрічей. А кожна людина - це історія, яку можна розповісти у пісні.  Сергій Танчинець відзначає, що саме волелюбність є однією з головних рис, які притаманні українцям. Тому ідея назви виникла сама собою.  І тепер музиканти вирушають у масштабний тур Україною!

Концерт туру “Вільні люди”

Драйвовий, харизматичний та безмежно ліричний гурт став відомий широкому загалу як учасник талант шоу, і відтоді їх популярність тільки зростає! Чи не кожна пісня у радіоротації стає народним хітом, а кліпи набирають мільйони переглядів в мережі інтернет.  І це цілком природньо, бо хто ще так проникливо співає про кохання, розлуку, надію, почуття близькі і знайомі кожному! Концерт “БЕZ Обмежень” - це тепла та яскрава зустріч з артистами, улюблені хіти та неймовірні враження. Цей виступ в Одесі точно не можна пропустити!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт “БЕZ Обмежень” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Одеси шукайте на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Одесі? На концерт “БЕZ Обмежень”!

  1. Найкращий гурт України
  2. Улюблені пісні і композиції з нового альбому
  3. Романтичний і ліричний настрій

“Без обмежень” пісні:

  • Зорі запалали
  • Без неї ніяк
  • Не мовчи
  • Тону
  • Хай би вже весна
Попереднє замовлення