Категорії Інформація
Каси Додати подію
"ALICE" Amazing circus show
08 березня 2023

"ALICE" Amazing circus show

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 300-700 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

Чарівне циркове шоу «Alice» в Одесі

Кожна людина, попри свій вік, хоч раз бажала опинитися у чарівному світі. Зараз ви маєте цю нагоду. В Одесі у театрі музичної комедії ім. М. Водяного 8 березня відбудеться циркове шоу, яке має назву «Alice».

Тож, діти та дорослі, запрошуємо вас на захід, де ви зустрінетесь з героями відомої казки «Аліса у Країні Див» письменника Льюїса Керролла. Але попереджаємо, що цього разу буде дещо незвичайне, адже це не просто вистава, це циркове шоу з майстерними трюками, візуальними ефектами та оригінальними реквізитами.

Як потрапити на виставу? Дуже просто – купити квитки онлайн та прийти до театру.  

Зверніть увагу на події Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного – тут на вас чекають вистави, концерти, циркове шоу для дітей та дорослих.

Про шоу «Alice»

«Alice» - це історія про Алісу Кінгслі, яка раптово потрапляє до чарівного світу Див. Ви побачите у виставі Божевільного Капелюшника, Кота, інших героїв казки та загалом сюжет вам буде знайомим. Але додайте до цього всього циркові номери, сучасні візуальні ефекти, дивовижні костюми, акторську майстерність вищого рівня й ви отримаєте зовсім інше враження.

Отже, це шоу задовольнить самого вибагливо глядача та змусить вірити, що у світі немає нічого неможливого. Тож готуйтесь до події та приходьте всією родиною на циркове шоу «Alice».

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код