Рус Укр Eng
14 августа 2019

Творчий вечiр Ади Роговцевої

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
250-450 грн

Зеленый театр
г. Одесса, ул. Маразлиевская, 34 (ЦПКиО им. Т. Г. Шевченко)

О событии

Зустрічі з нею традиційно стають подією, тому що за нею стоїть цiла епоха поетичності в кіно і в театрі. Час, проведений iз нею, — це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва. Творчі вечори з нею насичені тонким гумором, потаємними історіями, дружбою і вірою… А ще вони потрапляють одразу в серце.

14 серпня пріма театра та кіно, герой України, народна артистка, одна з найвідоміших жінок давньої та сучасної України — Ада Миколаївна Роговцева — проведе вечір, на якому розкаже про свій творчий шлях.

Глядачам і театралам старшого покоління Ада Миколаївна відома завдяки багатьом роботам, але, перш за все, завдяки серіалам «Вічний Поклик» і художньому фільму «Приборкання вогню».

Зустрiч в Зеленому — це iдея своєрідного звіту. Це монологи, уривки з живих вистав, фото і відеоматеріали з архівів українського телебачення, поезія її улюблених поетес — Лесі Українки, Ліни Костенко. А також вірші самої Ади Роговцевої. Це витончена і вишукана мозаїка, з якої складається портрет Великої Артистки.

Предварительный заказ