Рус Укр Eng
Одруження. Цілком неймовірна подія

Одруження. Цілком неймовірна подія

25 мая 2018
Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Одесский украинский театр
г. Одесса, ул. Пастера, 15
20-200 грн

О событии

Про клопоти одруження відомо, мабуть, кожному. Навіть й жартів на цю тему вже стільки подейкують, що й частки їх не запам`ятаєш при всьому бажанні. От і геніальний Гоголь написав про одруження свою неповторну та загальновідому однойменну комедію.

А між тим, коли дівчина шукає нареченого, їй аж ніяк не смішно. Наче з чистої криниці, воду з якої спокон віку вважали за своєрідний початок життя на Землі, з`являються в уявленнях дівчини хлопці. Один за одним. І будуть вони чи не в однакових сорочках, які вона їм приготувала, і кожен — неодмінно зі словами однакових визнань у коханні. Кого ж обрати? Або — хто кращим чоловіком стане для дівчини з числа тих, кого до потрібного часу приховує, немов під величезною спідницею своєю, знайома сваха? І нехай вже обереш, здавалося б, саме того, про якого мріється — а раптом потрапить він під чорне чаклунство якогось диявола, що виникне неподалік…

Ви скажете — це вже не Гоголь? Але… саме Гоголь, непередбачуваний та містичний, все ж таки обов`язково впізнається у цікавій авторській трактовці талановитого режисера Івана Уривського. І, як і кожний справжній митець, Уривський тонко відчуває та передає глядачеві найболючіші акценти і почуття.

Але — досить передмов. Краще за все — як у звісному фільмі: Іди та дивись!