Рус Укр Eng
Категории Информация
10 декабря вт. 19:00

Наталья Могилевская

350-1490 грн

Национальный академический театр оперы и балета
г. Одесса, пер. Чайковского, 1
Купить билет
350-1490 грн
Купить билет
До события осталось 23 дня 14 часов 58 минут
Наталья Могилевская
19:00 10 декабря
Национальный академический театр оперы и балета
г. Одесса, пер. Чайковского, 1

О событии

Вона «завелася» і її не зупинити! Чудова співачка, інтригуюча актриса, стильна телеведуча, амбітний продюсер і просто — народна артистка України Наталя Могилевська на сцені Львівського театру опери та балету

Ніжна, стильна і дуже жіночна Наталя завжди в центрі уваги папараці. За свою творчу кар’єру талановита співачка удостоєна безлічі премій і нагород: «Краща співачка України», «Краща телеведуча України», «Найкрасивіша жінка країни».

І якби була премія «Кращий енерджайзер країни», то її точно б присудили Могилевської! Вона завжди і всюди встигає. Потрібен новий телепроект? Наташа готова підсобити. Допомогти молодому даруванню? Жодних проблем! Створити новий гармонійний образ в індійському стилі? Запросто! Її життя — це суцільний вир подій, в якому народжуються чудові хіти і пісні від чистого серця.

У зоряному багажі артистки вже 10 студійних альбомів! І це далеко не межа! Наталя не перестає дивувати багатотисячну армію шанувальників новими хітами та стильними відеокліпами.

Щоб не пропустити великий сольний концерт великої співачки в Львові, подбайте про квитки заздалегідь. Для вас — нові пісні, улюблені шлягери і море сюрпризів від найяскравішої зірки вітчизняної естради! До зустрічі!

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ