Рус Укр Eng
Категории Информация
Странный спектакль
14 марта

Странный спектакль

Цена: 40-150 грн

Театр на Чайной
г. Одесса, ул. Маразлиевская, 34А
Купить билет

Билеты на "Странный спектакль"

Продолжительность события — 120 минут.
14 мар., суббота

О событии

«Театр на Чайній» запрошує на незвичайну постановку «Дивний спектакль. День перший (Не все залежить від тебе) «і» Дивний спектакль. День другий (Все залежить від тебе) «.

Жанр вистав — байки без моралі. В основі — сюжети п’єс відомого американського драматурга Девіда Айвза: «Слова, слова, слова», «Час летить», «Варіації на смерть Троцького» та інших. Драматург, сценарист і письменник Девід Айвз є автором понад 20 п’єс.

Ці твори з успіхом ставилися для вимогливої публіки Бродвею і в безлічі інших країн світу. У деяких театральних сезонах п’єси Айвза ставали серед театралів другими за популярністю після Шекспіра.

Роботи Девіда Айвза — про все, що стосується сучасної людини: рамках і протиріччях, неминучості і багато іншого. У поданні акторів «Театру на Чайної» всі ці теми будуть розкриватися в формі відкритого діалогу з глядачем. Живе спілкування — принцип постановок театру.

Ролі виконують: Олександр Бойко, Олена Юзвак, Денис Фалюта. Режисер — Олександр Онищенко. Тривалість — 50 хвилин. Чекаємо Вас!

Предварительный заказ