Рус Укр Eng
Категории Информация
Adriano Celentano
04 ноября 2018

Adriano Celentano

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 430-800 грн

Одесский академический театр музыкальной комедии им. М. Водяного
г. Одесса, ул. Пантелеймоновская, 3

О событии

Найкраще світове триб’ют-шоу з Італії ADRIANO CELENTANO 4 ЛИСТОПАДА в одеській Музкомедії

Magic Box з гордістю запрошує на незабутне триб’ют шоу Адріано Челентано! Музиканти великого маестро, усі кращі хіти та безмежна чарівливість Італіі у великому концерті в у рамках світового туру!

Легендарний Адріано Челентано — актор, співак, композитор, улюбленець жінок! Вже 50 років він утримує титул найяскравішої та найвпливовішої зірки італійської естради. Чарівний магнетизм його особистості постійно притягує нових шанувальників.

На превеликий жаль світової публіки вже понад 10 років маестро не дає концертів за межами Італії.

Але не будемо засмучуватись! 4 листопада для одеситів та гостей міста з’явилася можливість насолодитися улюбленими піснями, поринути в море італійського колориту на концерті групи «Lui e gli amici del Re» — найкращого світового триб’ют-шоу ADRIANO CELENTANO з Італії! Група почала концертну діяльність у 2002 році й одразу завоювала серця глядачів. Соліст групи харизматичний Адольфо Себастьяні має дивовижну схожість зі своїм кумиром та другом — великим Адріано.

Коли Адріано Челентано, відвідав один з концертів групи, він був настільки вражений виступом, що сказав: «Таке відчуття, що нас тепер двоє!»

Кожен виступ триб’ют-шоу це яскравий емоційний вибух, справжнє поєднання музики та особливої енергетики.«Lui e gli amici del Re» вдалося відчути та відродити ту захопливу атмосферу, яка панувала на незабутніх концертах великого Артиста!

Предварительный заказ